+48 68 347 35 57
sekretariat@sp3wolsztyn.pl


AKTUALNOŚCI    O NAS    POMOC PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA   
ŚWIETLICA    SPORT    BIBLIOTEKA    KONTAKT   

AktualnościSP3 Wolsztyn

Spotkanie noworoczne

2024-01-23

SPOTKANIE NOWOROCZNE...


SP3 Wolsztyn

Kilka słów na temat biblioteki szkolnej

2024-01-15

Zapraszam uczniów do częstego odwiedzania biblioteki, wypożyczania książek oraz czytania, tak aby kojarzyło się z ciekawym stylem życia, a nie obowiązkową nudną lekturą, a całą społeczność szkolną i rodziców proszę o wsparcie w realizacji tej misji.

Małgorzata Manuszak - nauczyciel bibliotekarz


SP3 Wolsztyn

Konkurs SING FOR JOY

2024-01-15

Właśnie zakończyła się kolejna edycja konkursu SING FOR JOY dla uczniów kkas 4 - 8.


SP3 Wolsztyn

PRZED ŚWIĘTAMI

2023-12-20

PRZED ŚWIĘTAMI...


SP3 Wolsztyn

Wycieczka klasy II a

2023-12-18

Przygotowania do Świąt pełną parą! Klasa 2a wybrała się na wycieczkę do Niałka Wielkiego i dzięki uprzejmości Koła Gospodyń Wiejskich miała możliwość wyrabiania ciasta, pieczenia i dekorowania pierników. Zabawa, a jednocześnie nauka przyniosła dzieciom wiele satysfakcji i radości oraz przybliżyła magię Świąt Bożego Narodzenia!


SP3 Wolsztyn

Wycieczka do wytwórni bombek

2023-12-14

Wycieczka klas: 1c i 1d do wytwórni bombek w Stodolsku.


SP3 Wolsztyn

Spotkanie z Mikołajem

2023-12-12

Spotkanie dzieci z oddziałów przedszkolnych z Mikołajem🎅 w Domu Wczasów Dziecięcych we Wroniawach🙂


SP3 Wolsztyn

Tajemnice iluzji

2023-12-11

7 grudnia chętni uczniowie obejrzeli w szkole program „Tajemnice iluzji”🪄. Spektakl zawierał w sobie elementy: muzyki, iluzji, tańca, fantazji oraz elementów dydaktycznych. Widzowie zobaczyli rzeczy nieprawdopodobne: pojawianie się i znikanie, uniesienie w powietrzu, a także iluzje optyczne, a współudział uczniów oraz nauczycieli w rozwiązywaniu niektórych zadań dostarczył wielu emocji🙂.


SP3 Wolsztyn

Wycieczka klasy II b

2023-12-11

Mikołajkowa wycieczka klasy II b do Poznania🙂


SP3 Wolsztyn

Mikołajkowe czytanie

2023-12-11
W ubiegłym tygodniu w bibliotece szkolnej odbyły się spotkania pt. „Mikołajkowe czytanie”. Na wydarzenie zostały zaproszone klasy I A, B, C, D oraz klasy 0 A, B, C, D i uczniowie przebywający w świetlicy. W czasie spotkań dzieci poznały historię Świętego Mikołaja, tradycję obdarowywania się mikołajkowymi prezentami oraz wysłuchały świątecznych bajek. Jednocześnie wszystko mogły oglądać na prezentacji multimedialnej. Każdy uczeń klasy pierwszej otrzymał darmową książkę„Wnuczka antykwariusza” J. Bednarek w ramach rządowego projektu „Mała Książka Wielki Człowiek”, która czekała na niego pod choinką.
Zapraszam za rok! 🙂

1 « [1] [2] [3] [4] [5] » 5

 
O NAS

Nasza szkoła to miejsce bezpieczne i przyjazne dzieciom.

Mieści się na dużym osiedlu, w przestronnym, monitorowanym budynku. 

Jest to szkoła ośmioklasowa z oddziałami przedszkolnymi i integracyjnymi.


WIĘCEJ...
HISTORIA

PATRON

OSIĄGNIĘCIA

STATUT SZKOŁY

KLAUZULE INFORMACYJNE RODO

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI

RADA RODZICÓW


ODDZIAŁY
PRZEDSZKOLNE

EDUKACJA
WCZESNOSZKOLNA

EDUKACJA
W KLASACH 4-8


POMOC
PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNA

Korzystanie z pomocy psychologiczno-pedagogicznej w szkole jest dobrowolne i nieodpłatne. Udzielana jest ona w czasie bieżącej pracy oraz w formach odpowiednich do potrzeb.

Udzielają jej nauczyciele, wychowawcy grup wychowawczych oraz specjaliści, a w szczególności: pedagodzy, logopedzi, doradcy zawodowi oraz terapeuci pedagogiczni.


PEDAGOG

PSYCHOLOG

LOGOPEDA

STOŁÓWKA

Szkolna stołówka to miejsce, do którego uczniowie ruszają w momencie, kiedy zabrzmi dzwonek rozpoczynający przerwę obiadową. Zorganizowana bezpiecznie i funkcjonalnie pozwaladzieciom komfortowo i w towarzystwie kolegówzjeść smaczny, odpowiednio zbilansowany, ciepły posiłek przy stolikach, przy których mają wystarczająco dużo miejsca, by w wygodny sposób zjeść obiad. Opiekunowie dzieci wpajaprawidłowe nawyki żywieniowe, przypominają o higienie rąk, dbają o odpowiednie warunki zapewniające spokojne spożycie posiłku, bez stresu i presji czasu. Wydzielone strefy pozwalają na bezproblemowe korzystanie ze stołówki młodszym dzieciom, jedzącym trzy posiłki dziennie i starszym, którzy według ustalonego harmonogramu, bez ścisku, posilają się między lekcjami. Wykwalifikowany personel wydaje około 500 posiłków dziennie, a urozmaicone obiady, z dodatkiem smacznego deseru, cieszą się dużym zainteresowaniem około 350 dzieci.

Opłatę za obiady należy uiszczać w wyznaczonym terminie do 15 dnia każdego miesiąca na konto nr 54 1020 4144 0000 6202 0150 6930 w dokładnej kwocie (wg wzoru):

ilość dni szkolnych x stawka obiadowa = dokładna kwota do zapłacenia

lub podaną przez intendenta w e-mailu, jeśli w poprzednim okresie rozliczeniowym wynikła nadpłata.

W uzasadnionych przypadkach (np. choroba, wycieczka, zawody, zdarzenie losowe) odpisy z obiadów należy zgłaszać:

  • w dniach poprzedzających odpis - u wychowawców świetlicy (dziecko lub rodzic/opiekun), u intendenta (mailowo) lub przez zakładkę na stronie internetowej szkoły: https://sp3wolsztyn.pl/formularz-obiady.html#a
  • w dniu, kiedy dziecko nie będzie na obiedzie do godziny 800 wyłącznie mailowo na adres: intendent@trojkawolsztyn.onmicrosoft.com podając: imię, nazwisko i klasę dziecka (tylko zgłoszenia mailowe są podstawą do odpisu)

W sprawach innych można kontaktować się z intendentem pod numerem telefonu 513 097 850 (telefonicznie lub sms).

Szczegółowy regulamin korzystania ze stołówki szkolnej umieszczony jest na Karcie zgłoszenia dziecka na obiady.

  

 


JADŁOSPIS KLASY I-VII

JADŁOSPIS PRZEDSZKOLE

ZGŁOŚ NIEOBECNOŚĆ NA OBIEDZIEŚWIETLICA

Świetlica szkolna to wyjątkowe miejsce w szkole. Dzięki wychowawcom, dzieci mogą bezpiecznie i ciekawie spędzić czas w oczekiwaniu na lekcje lub zajęcia dodatkowe. To miejsce, gdzie podopieczni czekają na powrót rodziców z pracy, gdy jeszcze samodzielnie nie mogą wrócić do domu.

Działania opiekuńczo-wychowawcze świetlicy to rozmowy indywidualne, planowanie pracy, opieka i bezpieczeństwo w czasie zajęć i projektów, to także propagowanie zdrowia poprzez odpowiednie do pory roku ubieranie się, odżywianie, higienę psychiczną i fizyczną, gry i zabawy na świeżym powietrzu oraz współpraca z rodzicami i wychowawcami.

wiecej...TRÓJKA W RUCHU

Trójka sportem stoi.

Od wielu lat w naszej szkole funkcjonują klasy ze zwiększoną liczbą godzin wychowania fizycznego. Dzięki zaangażowaniu młodych sportowców i nauczycieli niejednokrotnie stawaliśmy na podium w rankingu Najbardziej Usportowionej Szkoły w Wielkopolsce.

 >> Trójka w ruchu FB


BIBLIOTEKA

 

 

test


Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi
Pomnik Tysiąclecia Państwa Polskiego im. Michała Drzymały w Wolsztynie

Adres: ul. Konopnickiej 1, 64-200 Wolsztyn
tel./fax. 68 347 35 57

sekretariat@sp3wolsztyn.pl

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH
kontakt@rodo-leszno.com.pl

 Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © by sp3wolsztyn.pl 2015 - 2024
"Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia"

stat4u